Doğayı da gülümsetiyoruz! | Dentopol

Doğayı da gülümsetiyoruz!

14.10.2022

Doğayı da gülümsetiyoruz!

Dentopol Diş Hastaneleri Grubu bu defa toprağa, doğaya uzman bir dokunuş için hazırlanıyor. Dentopollerde tedavi görmüş tüm hastalarımız adına bir fidan dikiyoruz. Gelecek nesillerimize yaşanılır bir dünya bırakmak adına bir adım attığımız ağaçlandırma harekatımız siz değerli hastalarımıza armağanımızdır. Gururla takdim ederiz.

"Doğayı da Gülümsetiyoruz"  Projesi kapsamında hasta sayımız kadar fidanı toprakla buluşturuyoruz. Projemizde ağaçlandırılacak alanlar; özellikle orman yangınlarına maruz kalmış bölgeler, köy okulu bahçesi ve yolları, askeri bölgeler sağlık ocağı bahçesi ve diğer kamu alanları olarak titizlikle belirlenmiştir.

1 Nisan sabahı,  Doğayı da Gülümsetiyoruz projesi kapsamında Beykoz Göllü Köyü Ağaçlandırma Alanını, hastalarımıza armağan ettiğimiz fidanlarımız ile buluşturuyoruz. Çevreye, gelecek nesillere, yeryüzüne, vatanımıza faydalı bir kurum olarak kalıcı ve sorumlu hizmetler sunmak amacıyla hayata geçirdiğimiz bu değerli projemizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

 

PROJE ADI : Doğayı da Gülümsetiyoruz

YER  :  Beykoz Göllü Köyü Ağaçlandırma Alanı, İstanbul, Türkiye  

TARİH  : 1 Nisan 2021'den itibaren.

Site içerisinde bulunan içerikler tamamen bilgilendirmek içindir. Bu bilgilendirmeler kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez!