Neden Dentopol | Dentopol

Neden Dentopol

Neden Dentopol

Global Sağlık Hizmeti Anlayışı ile Tüm Dünya Vatandaşlarına, Uluslararası Kalite Standartlarında Diş Tedavi Hizmetlerini Bir arada Kısa Sürede Tatil Ortamında, Türkiye’de sunuyor. 

Uzaktan muayene ile ön tanı ve tedavi planlamanız hakkında bilgi veriliyor.

Kliniğimize gelmeden önce göndermiş olduğunuz röntgen filminizi uzman hekimlerimize inceletiyoruz. Sizlere tedavi planı, tedavi süresi ve ücretler hakkında ön bilgi veriliyor. Randevu tarihinizi sizinle koordineli uygun tarih için organize ediyor ve hekimlerinizi belirliyoruz. Her türlü danışmanlık hizmetlerinizi sağlıyoruz. 

Online iletişime Nasıl Geçebilirim?

Web Sitemizde bulunan iletişim formu ile bilgilerinizi bize ulaştırabilirsiniz.  En kısa sürede sizlere dönüş yapılarak, sizlerin taleplerine doğrultusunda tedavi seçenekleri, tedavi süresi ve tedavi maliyetini konularında sizlere hizmet verilecektir. 

Yurtdışından gelen hastalarımızın ihtiyaçlarına çözüm sunuyoruz. 

Randevu
01

Randevu

Randevu verilme aşaması, hastamızın geliş ve dönüş tarihleri göz önünde bulundurularak, randevularınız verilmektedir. En kısa sürede yapılabilecek en Fazla tedaviyi verebilmek için organize oluyoruz.

Ulaşım ve Transfer
02

Ulaşım ve Transfer

Hastalarımızı havalimanından karşılıyor, tedavisi bitiminde de havalimanından uğurluyoruz.

Hotel Rezervasyonu
03

Hotel Rezervasyonu

Hotel rezervasyonunuzu kliniğimize yakın olan anlaşmalı hotellerden sizler adınıza gerçekleştiriyoruz.

Yurtdışı Hastalarımız
04

Yurtdışı Hastalarımız

Dentopol’de tedavi olan hastalarımızın görüşlerini ve tecrübelerini öğrenmek için Referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.